EasyFinancie
Navštívte náš portál www.socialnyprogram.sk a využite výhody, na ktoré máte nárok.

Sociálny program je špeciálny zamestnanecký program určený pre našich firemných partnerov. Sociálny program integruje výhody programov EasyFinancieRegionBenefit vo firemnom prostredí.

Sociálne oddelenie

Služby Sociálneho programu poskytujeme zamestnancom prostredníctvom Sociálneho oddelenia.

Filozofiou Sociálneho oddelenia je byť blízko k zamestnancom. Preto musí byť Sociálne oddelenia pre zamestnancov ľahko dostupné a nachádzať sa či už priamo na pracovisku alebo v jeho blízkosti. Ak má zamestnanec záujem navštíviť Sociálne oddelenie mimo svojho pracoviska, môže využiť službu Drive&Care a náš pracovník zabezpečí dopravu zamestnanca priamo na Sociálne oddelenie.

EasyFinancie: komplexný servis v oblasti osobných financií

Úlohou programu EasyFinancie je zabezpečiť zamestnancom komplexné finančné riešenia vo všetkých oblastiach života s hlavným dôrazom na úsporu a zrozumiteľnosť. Vďaka nášmu balíku starostlivosti, neustálej dostupnosti podporných služieb a tímu vyškolených konzultantov, sa každý zamestnanec rýchlo zorientujete vo svete financií.

Bližšie informácie o programe EasyFinancie nájdete tu.
 

RegionBenefit: úspora v bežných nákladoch zamestnancov

Program RegionBenefit je benefitový program z nefinančnej oblasti trhu poskytujúci zľavy na produkty a služby, ktoré ľudia denno-denne využívajú. Zapojením do tohto programu dosahujú zamestnanci našich firemných partnerov ďalšiu významnú úsporu vo svojich výdavkoch. Filozofiou programu RegionBenefit je poskytovať zamestnancom výhody tam, kde žijú a pracujú.

Bližšie informácie o programe RegionBenefit nájdete tu.

Sociálny program umožní Vašim zamestnancom:

 • vyriešiť všetky požiadavky týkajúce sa poistenia, úverov, lízingu a akýchkoľvek iných finančných produktov na jednom mieste,
 • ušetriť významnú časť mesačných výdavkov na hypotékach, úveroch a poistení,
 • využívať rozšírené asistenčné služby od našich klientských pracovníkov,
 • získať exkluzívne benefity dojednané u našich finančných partnerov,
 • využívať zaujímavé výhody programu RegionBenefit
 • získať prístup k praktickým informáciám a vzdelávaniu o finančnom trhu
 

Sociálny program ako stabilný partner zamestnancov

Stavbár
Výhodou Sociálneho oddelenia je istota, že od nás klienti vždy dostanú podporu, ktorú potrebujú. Keďže Sociálne oddelenie má klientskych pracovníkov neustále k dispozícii, naši klienti sa nemusia obávať, že na profesionálnu pomoc budú musieť čakať.


Firemný partner ako spoločensky zodpovedný zamestnávateľ

Sme presvedčení, že možnosť využívať služby Sociálneho programu je benefit, ktorý zamestnancovi šetrí nielen peniaze a čas, ale tiež zlepšuje jeho porozumenie pre základné otázky finančného trhu.

Máme záujem, aby zamestnanci pozitívne vnímali úlohu zamestnávateľa pri implementácii Sociálneho programu. Preto je súčasťou našej činnosti prezentácia firemného partnera ako spoločensky zodpovedného zamestnávateľa.


Oblasti pôsobenia na finančnom trhu
 
 • EBG správa privátnych financií
  Pre fyzické osoby, živnostníkov a zamestnancov našich firemných partnerov.
 • EBG vzdelávanie
  Odborné semináre a tréningy pre zamestnancov, manažérov, študentov a širokú verejnosť.
 • EBG správa firemných financií
  Správa firemných financií určená pre malých a stredne veľkých podnikateľov.