EasyFinancie
Navštívte náš portál www.easyfinancie.sk - miesto, kde ušetríte.

Úlohou programu EasyFinancie je zabezpečiť našim klientom komplexné finančné riešenia vo všetkých oblastiach života s dôrazom na úsporu a zrozumiteľnosť. Vďaka nášmu balíku starostlivosti, neustálej dostupnosti podporných služieb a tímu vyškolených konzultantov, sa každý náš klient rýchlo zorientujete vo svete financií.

Ambícia programu EasyFinancie je jednoznačná. Zabezpečiť pre našich klientov stabilné kontaktné miesto a komplexný servis pre riešenie všetkých otázok týkajúcich sa nákupu ako aj využívania finančných služieb.


 

Dôraz na úsporu

Je len málo prípadov, kedy vo finančnom sektore klient zbytočne neprepláca službu, ktorú využíva. Platí to pre všetky druhy poistení, hypotéky, spotrebné úvery alebo akékoľvek iné finančné produkty. Zbytočne vynaložené náklady sú rovnako problémom privátnej ako aj podnikateľskej klientely.

Program EasyFinancie sa špecializuje na dosiahnutie úspory. Výsledkom práce našich špecialistov je, že klient platí za finančné služby len toľko, koľko je naozaj nevyhnutné.

Balík starostlivosti

Problémy sa často vyskytujú nečakane a naši klienti ich potrebujú riešiť rýchlo. Preto musíme byť pre klientov neustále k dispozícii. Na zabezpečenie starostlivosti využívame regionálne pobočky, mobilných klientských pracovníkov (drive&care), infolinku a internet.

Samozrejmosťou je komplexný servis pre klientov v prípade uplatňovania práv z finančných zmlúv (napríklad pri vzniku poistnej udalosti) a tiež pomoc pri riešení akýchkoľvek problémov s finančnou inštitúciou.
 

Ľahký prístup k novým informáciám

Televízia a ostatné médiá sú zaplavené reklamou na poistenie a finančné produkty. Ako každá reklama, aj reklama na finančné služby sa snaží vytvárať dojem, že každý produkt je pre klienta ten najlepší.

Na rozdiel od reklamy, program EasyFinancie prináša praktické návody zo sveta financií, ktoré umožňujú našim klientom ľahko zistiť, či určitý produkt naozaj potrebujú.

Inovatívne riešenia

Program EasyFinancie neustále hľadá riešenia, ktoré sú pre klienta lacnejšie a kvalitnejšie. To znamená, že naši špecialisti aktívne pripravujú pre klientov alternatívne ponuky v prípade, ak na finančnom trhu získame riešenie, ktoré je pre klienta výhodnejšie.
 

 

Produktové portfólio


Finančný strom
 
Oblasti pôsobenia na finančnom trhu
 
  • EBG správa privátnych financií
    Pre fyzické osoby, živnostníkov a zamestnancov našich firemných partnerov.
  • EBG vzdelávanie
    Odborné semináre a tréningy pre zamestnancov, manažérov, študentov a širokú verejnosť.
  • EBG správa firemných financií
    Správa firemných financií určená pre malých a stredne veľkých podnikateľov.